Telefon +48 61 830 92 70
Księgowość Poznań

W ramach naszych usług proponujemy przedsiębiorcom kompleksową pomoc w zakresie księgowości w Poznaniu. DRD Business Center to biuro rachunkowe, zatrudniające doświadczonych księgowych i doradców podatkowych. Poznań to miasto, na terenie którego świadczymy profesjonalne usługi w oparciu o szeroką wiedzę z wielu dziedzin, tworząc indywidualną ofertę dla każdego klienta. Wykwalifikowani pracownicy naszego biura rachunkowego mają wysokie zdolności interpersonalne oraz odpowiednie kompetencje, aby zaoferować klientom fachową pomoc w obrębie doradztwa oraz rachunkowości finansowej oraz księgowości podatkowej.

 

 

Wykwalifikowana kadra i kompleksowe usługi - Poznań

Pracownicy naszego biura to specjaliści z obszaru księgowości, doradztwa podatkowego, rachunkowości zarządczej, twardego i miękkiego HR, analizy finansowej, audytu księgowego i dotacji UE. Tak szerokie umiejętności i doświadczenie pozwalają nam zaproponować kompleksową obsługę rachunkową, która poddawana jest wewnętrznym systemom kontroli merytorycznej. Wszystko po to, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Od prawie dwudziestu lat świadczymy usługi dla partnerów indywidualnych oraz firm, starając się sprostać wszelkim wyzwaniom i dostarczając najkorzystniejszych rozwiązań. Usługi księgowe w Poznaniu łączymy z obsługą projektów unijnych oraz doradztwem ekonomiczno-finansowym. Dzięki naszej pomocy klient zaoszczędzi mnóstwo czasu oraz uniknie ewentualnych błędów w zakresie prawidłowo prowadzonej księgowości i rozliczeń podatkowych. Współpracę podejmujemy w dowolnym momencie w ciągu roku rozliczeniowego, zależnie od potrzeb. Dużą zaletą naszego biura rachunkowego jest także wielojęzyczność - obsługujemy klientów w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim, a także rosyjskim i ukraińskim. Tym samym jesteśmy partnerem zarówno dla polskich podmiotów gospodarczych jak i zagranicznych inwestorów.

 

Fachowa księgowość - Poznań

Każdy klient, który postanowi skorzystać z pomocy naszych księgowych w Poznaniu może liczyć na pełną opiekę w obszarze rachunkowości, sprawozdawczości i rozliczeń podatkowych. Znając polskie prawo i realia polskiego rynku jesteśmy w stanie zaproponować korzystne rozwiązania w zakresie organizacji przepływu dokumentów i danych. Prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczenia podatkowe i kompletowanie niezbędnej dokumentacji w różnych sytuacjach, z którymi muszą się mierzyć wszyscy przedsiębiorcy, zabierają mnóstwo czasu. Chętnie przejmiemy od Państwa te obowiązki, zapewniając najwyższej jakości obsługę i usprawniając działanie firmy. Warto skorzystać z naszych usług w jednej z dwóch placówek księgowych w Poznaniu, do których serdecznie zapraszamy.

 

DRD - logo szare Dom Rachunkowości i Doradztwa
Realizacja b2net.pl
Copyright 2021
All rights reserved.