Telefon +48 61 830 92 70

Biuro rachunkowe Poznań - cennik

Jeśli jako przedsiębiorcy, oczekują Państwo obsługi księgowej i podatkowej na najwyższym poziomie, profesjonalizmu i fachowej wiedzy, oferta naszego biura rachunkowego DRD z pewnością zwróci Państwa uwagę. Naszym priorytetem jest przede wszystkim zadowolenie i satysfakcja Klientów z naszej opieki. W naszej ofercie znalazło się wiele zagadnień, które naszych Klientów, jako przedsiębiorców, interesują szczególnie. Mogą Państwo oczekiwać wsparcia w zakresie księgowości, doradztwa podatkowego, audytu czy obsługi HR. Szczegółowe informacje na temat ceny naszych usług, można uzyskać kontaktując się z naszym biurem. Po rozpoznaniu Państwa potrzeb i oczekiwań przedstawimy indywidualną propozycję cenową. Możemy zapewnić, że biuro rachunkowe DRD to wiedza i doświadczenie, a także konkurencyjny cennik, o czym przekonało się już wielu Przedsiębiorców z miasta Poznań, którzy nam zaufali.

Poznaj cenę naszych usług

Nasze usługi wyróżnia przede wszystkim profesjonalizm i dokładność. Klienci, którzy mieli okazję z nami pracować poznali nasze kompetencje i zaangażowanie w każdym obszarze współpracy. Nasz zawód wymaga od nas zdolności interpersonalnych oraz na bieżąco poszerzanej wiedzy, dzięki której Przedsiębiorca będzie miał pewność, że finanse jego firmy są w dobrych rękach. Cennik naszego biura rachunkowego jest ustalany indywidualnie. Podczas przygotowywania dla Państwa oferty, bierzemy pod uwagę wiele elementów. Zachęcamy do zapoznania się z zakresem naszych usług. Jesteśmy przekonani, że sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób, które dzięki temu będą mogły zająć się rozwojem swojego biznesu, a nam powierzyć jego księgową i podatkową stronę.

Biuro rachunkowe z Poznania – zapoznaj się z naszym cennikiem

Oferujemy nie tylko doradztwo podatkowe, ale prowadzimy też pełną księgowość, obsługujemy obszar HR, pomagamy w procesie pozyskania i rozliczenia dotacji unijnych. Nasi specjaliści są elastyczni i dopasowują swoje działania do indywidualnych potrzeb Klienta. Zależy nam na Państwa satysfakcji, dlatego dobór formy współpracy jest uzależniony od indywidualnych preferencji: praca w naszym biurze, praca zdalna na systemie Klienta, oddelegowanie pracownika do siedziby Klienta. Zachęcamy do kontaktu z nami, abyśmy mogli przedstawić wszystkie możliwości i zaproponować najlepsze rozwiązania.

Biuro rachunkowe Poznań - cennik

Z pewnością dla wielu naszych Klientów, dokonujących wyboru biura rachunkowego, istotny jest cennik. Właśnie dlatego przygotowujemy dla naszych Klientów ofertę w pełni zindywidualizowaną, by zagwarantować 100% satysfakcji i maksymalną elastyczność. Na każdym etapie rozwoju firmy Klienta możemy zaproponować różny zakres obsługi, znajdujący swoje odzwierciedlenie w cenie. Przejmujemy całość lub część zadań z obszaru księgowości oraz kadr i plac – wg preferencji i możliwości Klienta. Z pewnością znajdziemy satysfakcjonujące obie strony rozwiązanie.

jesteśmy blisko naszych klientów
logo_w_domu logo_w_domu
logo_w_domu Z nami poczujesz się
jak w Domu
DRD - logo szare Dom Rachunkowości i Doradztwa
Realizacja b2net.pl
Copyright 2023
All rights reserved.