Telefon +48 61 830 92 70

Doradztwo - usługi podatkowe - biuro Poznań

DRD Business Center to biuro rachunkowe łączące wiele kompetencji. Od kilkunastu lat nasze doświadczenie z obszaru rachunkowości wiążemy z doradztwem wspierającym rozwój firm naszych Klientów. Zapewniamy Państwu rzetelną i wszechstronną obsługę. Podejmujemy współpracę z nowymi firmami w dowolnym momencie roku obrotowego i na każdym etapie rozwoju.

Nasze biuro podatkowe z siedzibą w mieście Poznań, zajmują się wszystkimi działaniami w sposób kompleksowy. Cenimy sobie rzetelność i odpowiedzialność – zależy nam na tym, aby nasi Klienci czuli się bezpiecznie powierzając nam swoje sprawy finansowe, podatkowe, kadry i kontrole z różnych obszarów. Nasi Klienci mogą liczyć na indywidualne podejście do każdego zlecenia –dedykujemy dla Państwa dedykowanego opiekuna, służącego radą i wsparciem oraz zaawansowanymi umiejętnościami interpersonalnymi. Decydując się na korzystanie z naszej usługi, Klienci otrzymują pakiet niezbędnej wiedzy i kompetencji oraz poczuci bezpieczeństwa.

Jeśli szukają Państwo pomocy w zakresie doradztwa podatkowego, nasza firma z pewnością spełni wszystkie oczekiwania. Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy wsparcie na każdym etapie powadzonej działalności. Od początku naszej działalności współpracujemy z Klientami, którzy potrzebują wsparcia w zakresie różnych obszarów doradztwa podatkowego.

Skorzystaj z naszego doradztwa

Od lat oferujemy kompleksową pomoc w zakresie doradztwa podatkowego dla Klientów na terenie Poznani, dalszych okolic i Przedsiębiorców zagranicznych. Z przyjemnością spotkamy się z Państwem i porozmawiamy o przedsiębiorstwie, jego celach i Państwa oczekiwaniach. Dzięki temu, będziemy mogli przygotować indywidualną propozycję pakietu usług oraz ustalić warunki współpracy. Możemy pracować zdalnie, w siedzibie Państwa firmy lub w jednym z oddziałów DRD. Zachęcamy do nawiązania współpracy z naszym biurem, które od lat zdobywa doświadczenie na różnych rynkach i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów.

Usługi podatkowe - Poznań

Usługi podatkowe to usługa, którą wykonujemy odpowiedzialnie, rzetelnie, terminowo i z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły. Wiemy bowiem, że najmniejsze niedopatrzenie może mieć wpływ np. na powodzenie i rezultat kontroli skarbowej. Wszelkie kontrole przyjmujemy w siedzibie naszego biura, aby nie narażać Państwa i pracowników firmy na dyskomfort i dezorganizację pracy. Naszym atutem jest z pewnością fakt, że wszystkie dokumenty, które są przez nas wydawane przechodzą podwójną kontrolę merytoryczną. Jesteśmy pewni organizacji naszej pracy, dlatego z przyjemnością podejmujemy się współpracy z nowymi firmami w dowolnym momencie roku obrotowego. Pełnimy również funkcję doradcy – chętnie doradzimy Państwu przed podjęciem kluczowych decyzji mających wpływ na rozwój Państwa przedsiębiorstwa.

Doradztwo podatkowe - Poznań

Wielu Klientów poszukując specjalistów w zakresie doradztwa podatkowego w Poznaniu skupia się na małych firmach, które istnieją na rynku od niedawna. Oczywiście, każdy wykształcony księgowy posiada niezbędne kwalifikacje merytoryczne do wykonywania swojej pracy, jednakże w naszym zawodzie istotna jest nie tylko wiedza i umiejętności nabyte podczas kształcenia, ale i szereg innych kompetencji, które efektywnie podnoszą jakość oferowanych usług. Właśnie dlatego inwestujemy w zespół, który posiada niezbędne umiejętności interpersonalne i językowe, aby zapewnić wysoką jakość obsługi każdego Klienta i spełnić jego oczekiwania.

Współpraca z zespołem DRD to gwarancja najwyższej jakości usług. Od kilkunastu lat prowadzimy stałą obsługę dla około 100 podmiotów polskich i zagranicznych z różnych branż. Mówimy w kilku językach, między innymi: angielskim, niemieckim, hiszpańskim oraz rosyjskim. Łączymy nowe technologie z bezpośrednią obsługą Klienta. Jednym z naszych największych atutów jest fakt, że dostosowujemy sposób obsługi do indywidualnych potrzeb naszych partnerów biznesowych.

Biuro podatkowe DRD - Poznań

Biuro podatkowe DRD w Poznaniu to miejsce, w którym otrzymają Państwo kompleksową pomoc z zakresu obsługi księgowej, kadrowej, płacowej, rachunkowej i podatkowej. Obsługujemy kontrole podatkowe, ZUS, PiP i inne. Jesteśmy pewni, że z naszą pomocą każda kontrola z instytucji państwowych będzie przebiegała sprawnie, efektywnie, a jej rezultat będzie dla Państwa pozytywny.

jesteśmy blisko naszych klientów
logo_w_domu logo_w_domu
logo_w_domu Z nami poczujesz się
jak w Domu
DRD - logo szare Dom Rachunkowości i Doradztwa
Realizacja b2net.pl
Copyright 2021
All rights reserved.
Pozycjonowanie Grupa iCEA