https://www.traditionrolex.com/1https://www.traditionrolex.com/1 https://www.traditionrolex.com/1 Obsługa księgowa firm i przedsiębiorstw - Poznań | DRD Business Accounting Sp. z o.o.
Telefon +48 61 830 92 70

Obsługa księgowa przedsiębiorstw - Poznań

DRD Business Accounting Sp. z o.o. oferuje swoim Klientom szereg usług, których bazą jest. obsługa księgowa firm i przedsiębiorstw. Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów z miasta Poznań i jego okolic, jak i innych miast, a nawet krajów. Atutem naszego zespołu bez wątpienia jest elastyczność i znajomość języków obcych. Posiadamy szerokie kompetencje z obszaru księgowości, doradztwa podatkowego, rachunkowości zarządczej, twardego i miękkiego HR, analizy finansowej, audytu księgowego i dotacji UE. Z przyjemnością poznamy również i Państwa oczekiwania oraz przygotujemy indywidualną wycenę. Z naszych usług chętnie korzystają duże spółki, jak i lokalni Przedsiębiorcy. Cieszymy się, że wiedza i doświadczenie naszego zespołu umożliwia nam podjęcie wielu ciekawych projektów. Od lat współpracujemy z Klientami, których pozytywne opinie o naszej pracy motywują do jeszcze większego zaangażowania.

poznań obsługa księgowa firm

Pomożemy Twojej firmie - Profesjonalna obsługa księgowa. Poznań

Jesteśmy w stanie pomóc Państwa firmie niezależnie od oczekiwań i stopnia jej rozwoju. Dokładamy wszelkich starań, by każde z naszych działań było wykonywane w sposób rzetelny i odpowiedzialny. Wszystkie dokumenty sprawdzają dwukrotnie, aby wyeliminować pomyłki merytoryczne. Pracujemy wyłącznie na certyfikowanym i profesjonalnym oprogramowaniu księgowym: Comarch Optima. Usługi możemy świadczyć zdalnie, w siedzibie Państwa firmy lub jednym z oddziałów DRD.

Dążymy do zapewnienia naszym Klientom najlepszej opieki w zakresie obsługi księgowej przedsiębiorstw w Poznaniu. Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji w naszych biurach w Poznaniu, jak i za pośrednictwem kontaktu telefonicznego i e-mailowego.

Obsługa księgowa przedsiębiorstw - Poznań

Naszą największą wartością jest kompetentny i wykwalifikowany zespół specjalistów, który od kilkunastu lat czerpie satysfakcję ze współpracy z wymagającymi Klientami, systematycznie podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności. Doświadczenie w obszarze pełnej rachunkowości wiążemy z doradztwem podatkowym, finansowym i personalnym, które wspierają rozwój firm naszych Klientów. Wszystkie dokumenty przez nas wydawane przechodzą podwójną kontrolę merytoryczną. Pewni dobrej organizacji naszej pracy, podejmujemy współpracę z nowymi firmami w dowolnym momencie roku obrotowego i na każdym etapie ich rozwoju. Obsługę prowadzimy od momentu rejestracji spółki, aż do jej likwidacji. W naszych biurach przyjmujemy także kontrole instytucji państwowych, tak abyście Państwo nie narażali na dyskomfort swoich pracowników oraz mogli zająć się wyłącznie swoim biznesem. Przyjmujemy inspektorów US, ZUS, WARP czy też PiP.

Obsługa księgowa to tylko jeden z obszarów naszej działalności. Jeżeli właśnie ubiegają się Państwo o dofinansowanie na konkretny cel, pomożemy w złożeniu odpowiedniego wniosku, również w kwestii dotacji unijnej. Pomagamy w wypełnieniu oraz złożeniu wszystkich, niezbędnych dokumentów. Co więcej, możemy przeprowadzić audyt, mający na celu ocenę kondycji Państwa przedsiębiorstwa.

Poznań - obsługa księgowa firm

Nie będzie przesadą jeżeli powiemy, że nasz zespół to kadra o międzynarodowych kompetencjach. Współpraca z firmami posiadającymi zarząd lub właścicieli na terenie USA, Niemiec, Holandii, Szwecji, Belgii, Hiszpanii, Grecji, Czech, Dubaju, Izraela i Wielkiej Brytanii daje nam ogromną satysfakcję i powody do dumy. W codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze technologicznie rozwiązania, programy i sprzęty, co pozwala zatrzeć geograficzne granice. Ponadto zapewniamy bezpośredni kontakt Klienta z jego osobistym doradcą i opiekunem.

obsługa księgowa poznań
jesteśmy blisko naszych klientów
logo_w_domu
logo_w_domu Z nami poczujesz się
jak w Domu
DRD - logo szare Dom Rachunkowości i Doradztwa
Realizacja b2net.pl
Copyright 2024
All rights reserved.