https://www.traditionrolex.com/1https://www.traditionrolex.com/1 rolex yacht master 226659 czarna tarcza unigender 42mm replika zegarkahttps://www.traditionrolex.com/1 Usługi księgowe - Poznań, Grunwald Biuro | DRD Business Accounting Sp. z o.o.
Telefon +48 61 830 92 70

Usługi księgowe - biuro rachunkowe DRD Poznań

Usługi księgowe w wykonaniu DRD – Domu Rachunkowości i Doradztwa, to przede wszystkim profesjonalizm i rzetelne podejście do każdego zlecenia. Dzięki zaangażowaniu i zdobytemu przez lata doświadczeniu, nasi Klienci ufają nam i oddają w nasze ręce kluczowe sprawy swojego przedsiębiorstwa, w tym sprawy związane z rozliczeniami podatkowymi, rachunkowymi i rozliczeniami z ZUS. Niewątpliwym atutem naszej działalności jest doświadczenie w oferowanych przez nas usługach, co umożliwia nam na doradztwo oraz wsparcie na każdym etapie działalności Państwa firmy.

Priorytetem jest dla nas satysfakcja i zadowolenie Klienta, dlatego oferujemy szereg kompleksowych usług dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Profesjonalna księgowość prowadzona przez nasze biuro zlokalizowane na terenie miasta Poznań – dzielnicy Grunwald, to usługa, która jest dedykowana dla osób potrzebujących pomocy i wsparcia w zakresie prowadzenia pełnej księgowości, doradztwa rachunkowego, podatkowego czy też obsługi procesu dofinansowania. Wykonując swoje zadania mamy na uwadze przede wszystkim dobro naszych Klientów i firm, których jesteśmy reprezentantami przed instytucjami państwowymi, za co bierzemy pełną odpowiedzialność.

Profesjonalna księgowość w DRD

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanego personelu, który posiada wieloletnie doświadczenie w księgowości, rachunkowości i podatkach. Wykonywany przez nas zawód wymaga stałego poszerzania kompetencji, a nasze działania również dla Klientów międzynarodowych, umożliwiają nam na szersze spojrzenie na zagadnienie finansów i transakcji przedsiębiorstwa. Fakt, iż współpracujemy z przedsiębiorstwami o różnej wielkości i przedstawicielami różnych branż daje nam szansę na ciągłe poszerzanie kompetencji i uzupełnianie wiedzy o zupełnie nowe obszary działalności.

W trosce o jakość naszych usług oferujemy usługi księgowe nie tylko na poznańskim Grunwaldzie oraz każdej innej dzielnicy, ale również z możliwością dojazdu do Klienta. Dedykowany specjalista pomoże Państwu w prowadzeniu działalności na miejscu. Służąc fachowym doradztwem i pomocą na każdym etapie rozwoju prowadzonej działalności gospodarczej z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Nasza elastyczność w pracy umożliwia rzetelne prowadzenie księgowości, w szczególności usług kadrowo-płacowych w większych firmach, gdzie obecność specjalisty jest niezbędna. Ponadto, jeżeli takie będą Państwa oczekiwania, istnieje również możliwość wygodnej pracy zdalnej, łącząc się wirtualnie z biurem Klienta.

Biuro księgowe – bezpiecznie i kompleksowo

Naszym celem jest świadczenie dla Państwa wysokiej jakości usług, które zagwarantują w pełni zgodne z prawem i standardami działania w zakresie prowadzenia księgowości oraz rachunkowości. Prowadzenie księgowości dla dużych spółek nauczyło nas solidnej pracy: skrupulatności i dokładności, dzięki której zarząd firmy nie musi obawiać się o negatywny wynik kontroli instytucji państwowych. Co więcej, taką kontrolę możemy przyjąć również w naszym biurze, aby nie narażać Państwa na dyskomfort i zakłócenia w pracy.

W naszej pracy liczą się relacje i partnerskie zaufanie. Nasi Klienci to zarówno duże spółki handlowe, jak startUpy. Dla każdego rodzaju firmy dedykujemy odpowiedni pakiet usług, przejmując obowiązki niezwiązane z core businessem.

Usługi księgowe – Poznań. Zachęcamy do kontaktu

Usługi księgowe, które realizujemy dla Klientów na poznańskim Grunwaldzie i nie tylko, uzupełniamy o pomoc w zakresie obsługi kadrowo-płacowej oraz doradztwo podatkowe oraz szereg innych działań. Naszym Klientom pomagamy między innymi w procesie wnioskowania o dotacje unijne, a przede wszystkim przy ich prawidłowym rozliczaniu. Specjaliści, którzy pracują w naszej firmie służą swoją wiedzą i doświadczeniem. Pomagamy także w przygotowaniu oraz wypełnieniu niezbędnych dokumentów i zgromadzeniu formalności, dzięki którym uzyskanie dotacji będzie zdecydowanie łatwiejsze.

W ramach usług księgowych zajmujemy się również przeprowadzaniem audytów, które są obiektywnym narzędziem do weryfikacji kondycji przedsiębiorstwa. Nasi specjaliści posiadają wymagane kompetencje i uprawnienia. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, które zdobyliśmy na przestrzeni wielu lat działalności możemy zagwarantować najwyższy standard usług i bezpieczeństwo, jakiego oczekują Państwo od specjalistów w zakresie księgowości, rachunkowości, podatków, audytu i analityki finansowej.

DRD - logo szare Dom Rachunkowości i Doradztwa
Realizacja b2net.pl
Copyright 2024
All rights reserved.