https://www.traditionrolex.com/1https://www.traditionrolex.com/1 https://www.traditionrolex.com/1 Księgowość spółek - Poznań | DRD Business Accounting Sp. z o.o.
Telefon +48 61 830 92 70

Księgowość spółek - Poznań

Usługi księgowe wiążą się z odpowiedzialnością i zaufaniem, dlatego nasz zespół tworzą wyłącznie profesjonaliści. Zajmujemy się nie tylko prowadzeniem pełnej księgowości, udzielaniem porad w zakresie różnych rozwiązań podatkowych, ale i pomocy w wyborze optymalnej formy działalności czy rodzaju zakładanej spółki. Proponujemy Państwu pomoc lub pełną obsługę w obszarze: księgowość spółek w Poznaniu. Dokładamy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających partnerów biznesowych. Dzięki temu, nasi Klienci mogą w pełni skupić się na działaniach biznesowych, powierzając nam wszelkie formalności związane z założeniem spółki. Siedziba naszego biura znajduje się w mieście Poznań – zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane.

Pomagamy w księgowości spółek - Poznań

Wielu naszych Klientów, po latach innej aktywności zawodowej, decyduje się na założenie spółki. Na czym polega nasza pomoc w tym zakresie? Głównie na kompleksowym doradztwie oraz zadbaniu o wszelkie aspekty formalne, które powinny zostać dopełnione przez Przedsiębiorców. Ponadto, wieloletnie doświadczenie umożliwia nam profesjonalne doradztwo – chętnie pomożemy podjąć odpowiednią decyzję biznesową, doradzimy, czy założenie spółki (i jakiej) będzie dla naszych Klientów w danym momencie opłacalne. Wyjaśnimy również, na czym polega działalność różnych rodzajów spółek i z jakimi formalnościami wiąże się ich prowadzenie.

Księgowość spółek Poznań – co warto wiedzieć?

Działalność gospodarczą można prowadzić w formie jednoosobowej lub też pod postacią spółek:

  • akcyjnej
  • z ograniczoną odpowiedzialnością
  • jawnej
  • cywilnej
  • partnerskiej
  • komandytowej

 

Najbardziej popularnym rodzajem spółek zakładanych w Poznaniu, jak i całej Polsce, są te z ograniczoną odpowiedzialnością, a ich rejestracja składa się z kilku etapów. Pierwszym z nich jest sporządzenie umowy spółki oraz powołanie jej zarządu, który powinien składać się z przynajmniej jednej osoby. Podczas tego etapu ustala się także wysokość zakładowego kapitału, jak również sposób jego pokrycia.

Kolejnym krokiem podczas zakładania spółki jest zgłoszenie jej do KRS oraz nadanie numeru identyfikacji podatkowej, a następnie zapłata podatku PCC, którego wysokość wynosi 0,5% od wysokości zakładowego kapitału. Dla wielu osób, szczególnie tych, którzy zakładają spółkę po raz pierwszy, czynności te mogą wydawać się skomplikowane. W takiej sytuacji warto zgłosić się do naszej firmy, dzięki której cały proces przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.

Księgowość spółek (Poznań)

W imieniu naszych Klientów załatwiamy wszystkie niezbędne formalności, dzięki czemu nasz parter biznesowy będzie czuł się w pełni bezpiecznie. Gwarantujemy dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Działamy na rynku od kilkunastu lat i cieszymy się zaufaniem Klientów. Ponadto, z powodzeniem współpracujemy również z Klientami z Polski oraz międzynarodowymi. Dzięki znajomości języków obcych, jesteśmy w stanie podjąć współpracę z firmami i Klientami zagranicznymi, w tym z zagranicznymi inwestorami w Polsce. Siedziba biura DRD zlokalizowana jest w Poznaniu.

Księgowość spółek – nasi Klienci są w dobrych rękach

Pomoc w księgowości spółki dla Przedsiębiorców na terenie Poznania i innych miast świadczymy już od kilkunastu lat. Dzięki nam Klient ma pewność, że wszystkie formalności zostały dopełnione i spółka została prawidłowo zarejestrowana we wszelkich wymaganych instytucjach. Wielu naszych Klientów korzysta z pomocy biura DRD, ponieważ ilość dokumentów, wymaganych w związku z rozpoczęciem działalności spółki może być zbyt duża, a ich formuła skomplikowana. Nasz zespół pozostaje do dyspozycji na każdym etapie zakładania spółki. Nasza praca wymaga od nas stałego poszerzania wiedzy, dzięki czemu mamy pewność, że nasze działania są zgodne z obowiązującymi przepisami. Dbamy o to, by nasi Klienci czuli się bezpiecznie i mogli otrzymać opiekę księgową, podatkową, kadrową i inną, na najwyższym poziomie. Wiemy, jak istotne są w przedsiębiorstwie finanse, dlatego jako zespół dbamy o każdy aspekt już na etapie założenia nowej spółki. Opieka DRD w tym obszarze gwarantuje pewność, bezpieczeństwo i wygodę.

jesteśmy blisko naszych klientów
logo_w_domu
logo_w_domu Z nami poczujesz się
jak w Domu
DRD - logo szare Dom Rachunkowości i Doradztwa
Realizacja b2net.pl
Copyright 2024
All rights reserved.