Telefon +48 61 830 92 70

Księgowość - obsługa spółek Poznań

W DRD łączymy kompetencje z doświadczeniem i umiejętnościami interpersonalnymi. Oferujemy usługi w zakresie księgowości, doradztwa podatkowego, rachunkowości zarządczej, twardego i miękkiego HR, analizy finansowej, dotacji Unii Europejskiej, jak i audytu księgowego. Obsługa księgowa spółek podstawą efektywnej współpracy z Klientem, któremu możemy zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania w różnych obszarach działania firmy.

Jeśli szukają Państwo pomocy w zakresie księgowości spółek zapewniamy, że współpraca z DRD będzie jedną z lepszych decyzji biznesowych. Współpracujemy z Klientami, którzy potrzebują wsparcia na początku działalności, kiedy zakładają spółki, przekształcają działalność lub w dalszych etapach, kiedy istotna jest pomoc w wielu innych obszarach: doradztwo podatkowe, kadry i płace, efektywne rozwiązania finansowe. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, by zrealizować usługi w sposób rzetelny i terminowy, zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Dbamy o to, byście czuli się Państwo z nami komfortowo i bezpiecznie, co umożliwi prowadzenie efektywnych interesów na rynku krajowym i zagranicznym. Dzięki DRD, Państwa księgowość będzie w dobrych rękach. Obsługujemy podmioty działające zarówno na terenie miasta Poznań jak i dalszych okolic.

Pomożemy Twojej spółce

W 2016 roku otrzymaliśmy tytuł Geparda Biznesu 2016, co było dla nas ogromnym wyróżnieniem i utwierdziło nas w przekonaniu, że nasze działania spełniają wymagania naszych Klientów. Jeśli oczekują Państwo pomocy w obrębie swojej spółki, serdecznie zachęcamy do współpracy. Na naszym koncie mamy wiele sukcesów i doświadczenie we współpracy z firmami na różnych etapach rozwoju.

Z powodzeniem realizujemy obsługę podmiotów różnej wielkości, w tym dużych spółek o krajowym oraz międzynarodowym zasięgu. Pomagamy rozpocząć i prowadzić biznes w Polsce również inwestorom zagranicznym.

Księgowość spółek - Poznań

Księgowość spółek prawa handlowego to jeden z filarów naszej działalności, który stawia przed nami wiele wyzwań. Nasza praca wymaga bieżącego poszerzanych kompetencji, które dotyczą nie tylko rynku krajowego, ale i międzynarodowego. Wszelka dokumentacja, którą przygotowujemy, przechodzi szczegółową, podwójną weryfikację. Jakość naszych usług doceniło już wielu Klientów z Poznania, dalszych okolic, a nawet Przedsiębiorców zagranicznych.

Księgowość spółek prowadzona na terenie Poznania

Jednym z atutów naszej firmy jest elastyczność. Zajmujemy się zarówno obsługą małych przedsiębiorstw, jak i księgowością dużych spółek w Poznaniu, dalszych okolicach i dla zagranicznych inwestorów. Zespół DRD oferuje swoją wiedzę w zakresie doradztwa podatkowego, finansowego i personalnego, które wspierają rozwój firm naszych Klientów. Obsługa księgowa spółek to podstawowy filar naszej działalności. Dbamy o dobrą organizację naszej pracy, dlatego wszystkie dokumenty, sprawozdania i formalności sprawdzamy podwójnie. Wykluczamy możliwość poniesienia jakichkolwiek konsekwencji finansowych przez Klienta. Przejmujemy odpowiedzialność za realizowany przez nas obszar, a nasza działalność jest ubezpieczona. Kontrole urzędników państwowych przyjmujemy w naszych biurach, aby nie zakłócać działalności firmy Klienta.

Obsługa księgowa spółek - Poznań

Nasze kompetencje dają nam ogromną przewagę na rynku branżowym, ponieważ oprócz dużego doświadczenia, znamy kilka języków, które umożliwiają nam podjęcie współpracy z firmami zagranicznymi. Od kilku lat prężnie i dynamicznie rozwijamy się i prowadzimy kompleksową obsługę księgową spółek, których zarząd lub właściciele pochodzą z USA, Niemiec, Holandii, Szwecji, Belgii, Hiszpanii, Grecji, Czech, Dubaju, Izraela i Wielkiej Brytanii. W naszej pracy korzystamy z nowoczesnych technologii, które umożliwiają nam na prowadzenie księgowości w sposób terminowy, sprawny, rzetelny i dokładny.

jesteśmy blisko naszych klientów
logo_w_domu logo_w_domu
logo_w_domu Z nami poczujesz się
jak w Domu
DRD - logo szare Dom Rachunkowości i Doradztwa
Realizacja b2net.pl
Copyright 2021
All rights reserved.
Pozycjonowanie Grupa iCEA