https://www.traditionrolex.com/1https://www.traditionrolex.com/1 https://www.traditionrolex.com/1 Księgowość dla firm i spółek Poznań | DRD Business Accounting Sp. z o.o.
Telefon +48 61 830 92 70

Księgowość dla spółek i firm w Poznaniu

W DRD łączymy kompetencje z doświadczeniem i umiejętnościami interpersonalnymi. Oferujemy usługi w zakresie księgowości dla firm w Poznaniu i okolicach (a także dla przedsiębiorców zagranicznych), doradztwa podatkowego, rachunkowości zarządczej, twardego i miękkiego HR, analizy finansowej, dotacji Unii Europejskiej, jak i audytu księgowego. Profesjonalna księgowość spółek w Poznaniu jest podstawą efektywnej współpracy z klientem, któremu możemy zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania w różnych obszarach działania firmy.

Jeśli szukają Państwo pomocy w zakresie księgowości spółek w Poznaniu i okolicach, zapewniamy, że współpraca z DRD będzie jedną z lepszych decyzji biznesowych. Współpracujemy z klientami, którzy potrzebują wsparcia na początku działalności, kiedy zakładają spółki, przekształcają działalność, lub w dalszych etapach, gdy istotna jest pomoc w wielu innych obszarach, takich jak: doradztwo podatkowe, kadry i płace, efektywne rozwiązania finansowe. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, by zrealizować usługi w sposób rzetelny i terminowy, zgodnie z oczekiwaniami klienta. Dbamy o to, byście czuli się Państwo z nami komfortowo i bezpiecznie, co umożliwi prowadzenie efektywnych interesów na rynku krajowym i zagranicznym. Dzięki DRD Państwa księgowość będzie w dobrych rękach. Obsługujemy podmioty działające zarówno na terenie miasta Poznań, jak i dalszych okolic.

Pomożemy każdej spółce

Kolejno w roku 2016 i 2017 otrzymaliśmy tytuł Geparda Biznesu, co było dla nas ogromnym wyróżnieniem i utwierdziło nas w przekonaniu, że nasze działania spełniają wymagania naszych Klientów. Jeśli oczekują Państwo pomocy w obrębie swojej spółki, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Na naszym koncie mamy wiele sukcesów i doświadczenie we współpracy z firmami na różnych etapach rozwoju.

Z powodzeniem realizujemy obsługę podmiotów różnej wielkości, w tym dużych spółek o krajowym oraz międzynarodowym zasięgu. Pomagamy rozpocząć i prowadzić biznes w Polsce również inwestorom zagranicznym.

Księgowość spółek - Poznań

Księgowość spółek (Poznań) prawa handlowego to jeden z filarów naszej działalności, który stawia przed nami wiele wyzwań. Nasza praca wymaga bieżącego poszerzania kompetencji, które dotyczą nie tylko rynku krajowego, ale i międzynarodowego. Wszelka dokumentacja, którą przygotowujemy, przechodzi szczegółową, podwójną weryfikację. Jakość naszych usług doceniło już wielu Klientów z Poznania, dalszych okolic, a nawet Przedsiębiorców zagranicznych.

Księgowość dla firm - Poznań i okolice

Jednym z atutów naszej firmy jest elastyczność. Zajmujemy się zarówno obsługą małych i większych przedsiębiorstw,  oferujemy księgowość dla firm Poznań, a także w dalszych okolicach oraz dla zagranicznych inwestorów. Zespół DRD oferuje swoją wiedzę w zakresie doradztwa podatkowego, finansowego i personalnego, które wspierają rozwój firm naszych Klientów. Obsługa księgowa spółek to podstawowy filar naszej działalności. Dbamy o dobrą organizację naszej pracy, dlatego wszystkie dokumenty, sprawozdania i formalności sprawdzamy podwójnie. Wykluczamy możliwość poniesienia jakichkolwiek konsekwencji finansowych przez Klienta. Przejmujemy odpowiedzialność za realizowany przez nas obszar, a nasza działalność jest ubezpieczona. Kontrole urzędników państwowych przyjmujemy w naszych biurach, aby nie zakłócać działalności firmy Klienta.

Obsługa księgowa spółek - Poznań

Nasze kompetencje dają nam ogromną przewagę na rynku branżowym, ponieważ oprócz dużego doświadczenia. Dużą zaletą naszego biura rachunkowego jest także wielojęzyczność, ponieważ obsługujemy klientów po angielsku, niemiecku, hiszpańsku i rosyjsku, ukraińsku, dlatego nasze usługi obejmują nie tylko rodzimy rynek gospodarczy, ale także zagranicznych inwestorów. Od kilku lat prężnie i dynamicznie rozwijamy się i prowadzimy kompleksową księgowość dla firm (Poznań), których zarząd lub właściciele pochodzą z USA, Niemiec, Holandii, Szwecji, Belgii, Hiszpanii, Grecji, Czech, Dubaju, Izraela i Wielkiej Brytanii. W naszej pracy korzystamy z nowoczesnych technologii, umożliwiających nam prowadzenie księgowości w sposób terminowy, sprawny, rzetelny i dokładny.

jesteśmy blisko naszych klientów
logo_w_domu
logo_w_domu Z nami poczujesz się
jak w Domu
DRD - logo szare Dom Rachunkowości i Doradztwa
Realizacja b2net.pl
Copyright 2024
All rights reserved.