https://www.traditionrolex.com/1https://www.traditionrolex.com/1 https://www.traditionrolex.com/1 Zarządzanie projektami UE | DRD Business Accounting Sp. z o.o. Poznań
Telefon +48 61 830 92 70
Zarządzanie projektami UE

Wnioskowanie o dotacje unijne i ich rozliczanie wymaga odpowiedniej wiedzy i dokładności. Specjaliści DRD pomogą Państwu w przygotowaniu i wypełnieniu wszystkich wymaganych dokumentów. 

Korzystanie z dotacji unijnych wiąże się z koniecznością dopełnienia wielu formalności, począwszy od opracowania wniosku poprzez prowadzenie księgowości projektu aż po przygotowywanie aneksów i aktualizacji finansowej umów.  Aby prawidłowo i terminowo dopełnić wszelkich formalności, warto postawić na wsparcie profesjonalnego biura rachunkowego. Zajmujemy się nie tylko dokumentacją, lecz także bierzemy udział w kontrolach inspektorów, które mogą zostać obsłużone w Państwa firmie lub w siedzibach naszego biura księgowego.

Co nas wyróżnia

DRD Business Accounting Sp. z o.o. obsługuje ponad 100 firm, w tym także polskie oddziały firm zagranicznych z Niemiec, Holandii, Szwecji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Dubaju i Grecji. Pracujemy w biurze na terenie Poznania, tak aby nasi Klienci mieli do nas ułatwiony dostęp. Podczas współpracy zawsze możecie Państwo liczyć na telefoniczny, on-line lub osobisty  kontakt z księgowym zajmującym się Państwa rachunkowością.

DOTACJE

Nasze usługi w tym zakresie mogą obejmować następujące zadania:

  • przygotowanie wniosków o dofinansowanie wraz z niezbędnymi załącznikami;

  • rozliczanie projektu, w tym przygotowanie wniosków o płatność;

  • prowadzenie dokumentacji księgowej projektu;

  • przygotowanie dokumentacji dotyczącej procedury zamówień w ramach projektu;

  • przygotowanie aneksów do umowy dofinansowania wraz z aktualizacją dokumentacji finansowej projektu;

  • udział w kontrolach Instytucji Wdrażających.

jesteśmy blisko naszych klientów
logo_w_domu
logo_w_domu Z nami poczujesz się
jak w Domu
DRD - logo szare Dom Rachunkowości i Doradztwa
Realizacja b2net.pl
Copyright 2024
All rights reserved.