https://www.traditionrolex.com/1https://www.traditionrolex.com/1 https://www.traditionrolex.com/1 Biuro rachunkowe, podatkowe - Poznań Grunwald | DRD Business Accounting Sp. z o.o.
Telefon +48 61 830 92 70

Usługi podatkowe - biuro rachunkowe Poznań Grunwald

Dom Rachunkowości i Doradztwa oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi z zakresu księgowości, doradztwa podatkowego, obsługi kadrowo-płacowej, zakładania spółek, a także audytów oraz zarządzania projektami UE. Siedziba naszej firmy znajduje się w mieście Poznań – na terenie dzielnicy Grunwald.

Dbamy o to, by nasi Klienci czuli się komfortowo i bezpiecznie. Współpracujemy z Przedsiębiorcami z różnych branż, dlatego możemy zaoferować kompleksową pomoc niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności. Naszym największym atutem jest zespół, który tworzą wykwalifikowani eksperci. Mimo wieloletniego doświadczenia na rynku nie poprzestajemy na dotychczas zdobytej wiedzy, a stale poszerzamy jej zakres, by mieć pewność, że oferowane przez nas usługi realizowane są na najwyższym poziomie.

Skorzystaj z naszych usług

Poszukując księgowych dla obsługi swojego przedsiębiorstwa z pewnością oczekują Państwo zaufanego zespołu, który realizował będzie zadania z wysokim zaangażowaniem i dokładnością. Nasze biuro rachunkowe DRD świadczy usługi księgowe, podatkowe i inne już od kilkunastu lat, a nasi dotychczasowi Klienci cenią nas za odpowiedzialność oraz współpracę opartą na wysokim zaufaniu. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, by dostosować zakres usług do potrzeb i oczekiwań każdego Klienta indywidualnie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych usług. Jesteśmy przekonani, że sprostamy również i Państwa oczekiwaniom.

Biuro księgowe DRD to miejsce, w którym znajdą Państwo wsparcie na każdym etapie prowadzonej działalności. Dokładamy wszelkich starań, by nasi Klienci zostali otoczeni profesjonalną opieką. Z przyjemnością pomożemy nie tylko w kwestiach księgowych i podatkowych, ale również doradzimy najlepsze rozwiązania w innych obszarach, pomożemy w zakresie obsługi i rozliczeń dotacji unijnych oraz przeprowadzimy audyt – wewnętrzny, jak i obowiązkowy.

Biuro podatkowe – Poznań

Fundamentem biura podatkowego DRD jest nasz kilkunastoosobowy zespół specjalistów o wysokich kwalifikacjach. Współpracujemy z licencjonowanymi księgowymi, doradcami podatkowymi i analitykami finansowymi, specjalistami HR i radcami prawnymi, którzy zagwarantują Państwu bieżące i rzetelne informacje, będące wsparciem w podejmowaniu decyzji biznesowych.

Serdecznie zapraszamy do naszego biura rachunkowego zlokalizowanego w Poznaniu (Grunwald). Po rozpoznaniu potrzeb i oczekiwań przedstawimy Państwu naszą propozycję zakresu obsługi i formy współpracy. Oferujemy obsługę w biurze DRD, obsługę zdalną, a także oddelegowanie specjalisty DRD do pracy w siedzibie Klienta.

Biuro rachunkowe - Poznań Grunwald

Obsługę księgową i doradztwo podatkowe wykonujemy na zlecenie firm w Poznaniu, jak i okolicach. Współpracujemy z firmami z wielu branż, zarówno z ugruntowaną pozycją, jak i rozpoczynających ekspansję na rynek krajowy lub międzynarodowy. Z naszych usług mogą więc Państwo skorzystać w każdym momencie, niezależnie od stadium rozwoju firmy.

Prowadząc księgi rachunkowe przedsiębiorstwa nasi specjaliści dostarczają bieżących informacji o sytuacji majątkowej oraz wyniku finansowym firmy. Każdemu Klientowi gwarantujemy indywidualnego opiekuna, którego podstawowym zadaniem jest dobranie najbardziej efektywnych rozwiązań dopasowanych do obecnej sytuacji i potrzeb przedsiębiorstwa. W naszym biurze księgowym korzystamy wyłącznie z nowoczesnych programów, które pozwalają na znaczną optymalizację pracy.

jesteśmy blisko naszych klientów
logo_w_domu
logo_w_domu Z nami poczujesz się
jak w Domu
DRD - logo szare Dom Rachunkowości i Doradztwa
Realizacja b2net.pl
Copyright 2024
All rights reserved.