https://www.traditionrolex.com/1https://www.traditionrolex.com/1 https://www.traditionrolex.com/1 Biuro rachunkowe - usługi księgowe Poznań Piątkowo | DRD Business Accounting Sp. z o.o.
Telefon +48 61 830 92 70

Usługi księgowe i podatkowe - biuro rachunkowe Poznań Piątkowo

DRD Business Center to biuro księgowe, podatkowe i rachunkowe z siedzibą w mieście Poznań oraz oddziałem w dzielnicy Piątkowo, które wyróżnia się kilkunastoletnim doświadczeniem. Naszym największym atutem jest wykwalifikowany kilkunastoosobowy zespół specjalistów. Staramy się poszerzać wachlarz naszych usług wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów oraz zmieniającym się otoczeniu – potrzeby rynku, zmiany przepisów, rosnące obowiązki przedsiębiorców. Ponadto, łącząc wiele kompetencji specjalistów z obszaru księgowości, doradztwa podatkowego, rachunkowości zarządczej, twardego i miękkiego HR, analizy finansowej, audytu księgowego i dotacji UE możemy zagwarantować Państwu kompleksową opiekę, która zapewni bezpieczeństwo prowadzonego biznesu.

Skorzystaj z naszych usług

Jako zespół możemy pochwalić się wieloma sukcesami, które utwierdzają nas w przekonaniu, że jesteśmy godnym zaufania partnerem. Otrzymaliśmy tytuł Geparda Biznesu 2016, co było dla naszego biura księgowego ogromnym wyróżnieniem. Dzięki różnorodności zleceń i podmiotów, które obsługujemy, możemy podjąć się niemal każdego zlecenia i obsłużyć je kompleksowo. Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi wszystkich Państwa, którzy oczekują profesjonalizmu i bezpieczeństwa prowadzonego biznesu.

Biuro rachunkowe - Poznań Piątkowo

Od kilkunastu lat oferujemy naszym Klientom nasze doświadczenie z obszaru pełnej rachunkowości. W biurze rachunkowym zlokalizowanym w dzielnicy Piątkowo / Podolany współpracujemy z wieloma Klientami, którzy cenią naszą rzetelność i zaangażowanie. Oferujemy usługi związane m.in. z doradztwem podatkowym, finansowym i personalnym, których celem jest wspieranie rozwoju firm naszych Klientów. Jesteśmy w stanie zapewnić współpracę w trybie pracy zdalnej lub w siedzibie Państwa firmy.

Usługi księgowe

Usługi księgowe realizowane przez DRD w dzielnicy Piątkowo / Podolany w Poznaniu wykonujemy odpowiedzialnie, terminowo i z dbałością o najmniejsze szczegóły. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Wszystkie dokumenty, które są przez nas tworzone przechodzą podwójną kontrolę merytoryczną. Jesteśmy pewni dobrej organizacji naszej pracy, dlatego podejmujemy współpracę z firmami w dowolnym momencie roku obrotowego i na każdym etapie ich rozwoju.

Biuro podatkowe - Poznań Piątkowo

Prowadzimy obsługę przedsiębiorstw od momentu rejestracji spółki, aż do jej likwidacji. W naszych biurach przyjmujemy także kontrole instytucji państwowych, tak by nie zakłócać pracy firmy Klient. Posługujemy się kilkoma językami: angielskim, niemieckim, hiszpańskim i rosyjskim, dzięki czemu jesteśmy partnerem nie tylko polskich podmiotów gospodarczych, ale także zagranicznych inwestorów w naszym kraju. Obecnie obsługujemy firmy z USA, Niemiec, Holandii, Szwecji, Belgii, Hiszpanii, Grecji, Czech, Dubaju, Izraela i Wielkiej Brytanii. Pracujemy na znanych i sprawdzonych programach: Sage Symfonia, Comarch Optima i Enowa.

Biuro księgowe, któremu można zaufać

Wspieramy filar CRS poprzez współpracę z Filharmonią Poznańską i Fundacją Trzy Mosty. Nasz zespół tworzą wyłącznie doświadczeni i wysoko wykwalifikowani pracownicy o doskonałych zdolnościach interpersonalnych. Korzystając z najnowszych technologii, zapewniamy jednocześnie bezpośredni kontakt Klienta z jego osobistym doradcą i opiekunem. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że nawiązali współpracę z profesjonalistami.

jesteśmy blisko naszych klientów
logo_w_domu
logo_w_domu Z nami poczujesz się
jak w Domu
DRD - logo szare Dom Rachunkowości i Doradztwa
Realizacja b2net.pl
Copyright 2024
All rights reserved.